לקביעת אימון ניסיון ב-20% הנחה התקשרו: 050-207-6363         שדרות הרצל 137, ירושלים

לקביעת אימון ניסיון ב-20% הנחה התקשרו: 050-207-6363         שדרות הרצל 137, ירושלים

 
 

ניס לגיל הרך 
תכנית אימונים מיוחדת לילדים בגיל גן חובה. עיקרה פיתוח יכולות אתלטיות, שיפור יכולת הריכוז, חידוד זריזות המחשבה והקניית יסודות משחק הטניס בקרב הילדים. האימונים מבוצעים בקבוצות קטנות (לא יותר מ-8 ילדים בקבוצה) ומבוססת בעיקר על עבודה בתחנות עבודה. חשוב מאוד שילדים בגיל זה ירגישו כי הם נמצאים כל הזמן בתהליך של עבודה ולמידה, ועל עקרון זה מבוססת תכנית העבודה. הדבר החשוב ביותר בגילים אלו מבחינת הילדים, הוא היחס אותו יקבלו מן המדריך ותחושת הביטחון שתוקנה להם בעקבות הצלחות שיושגו. חשוב לציין: בגילים אלה אין הכוונה למצוינות ו/או לתחרותיות. עיקר המטרה שלנו היא להגיע להישגים ברמה האישית והקבוצתית במקביל. מבחינת תפיסת העולם שלנו, לילדים יש עוד מספיק שנים לחוות תחרותיות והישגיות וחשוב לנו מאוד להעניק להם בטחון דרך משחקים ודרך מטרות קבוצתיות. שאלה: האם כדאי להתחיל ללמוד טניס בגיל כל כך צעיר? תשובה: בהחלט כן! מניסיוני הרב אני רואה כי ילדים אשר החלו לפעול בחוגים בגיל צעיר מפתחים לעצמם כלים משמעותיים ביותר אשר מסייעים להם בהשתלבותם במערכת החינוך של בתי הספר. כלים אלה באים לידי ביטוי הן מבחינה אתלטית והן מבחינה חברתית. רמת הריכוז הגבוהה אשר הילד צריך להגיע אליה במשחק הטניס דומה מאוד לרמת הריכוז לה הוא נדרש בבית הספר. דרך משחק הטניס, ודרך בניית האימון בתכנית האימונים, אני מלמד את הילד לשאוף לריכוז מקסימאלי, לחוות מספר רב ככל האפשר של הצלחות, ומספר מסוים של כישלונות, אשר יחזקו את הילד ויחשלו אותו.

טניס למתחילים: כל אחד יכול! 
תכנית אימון מיוחדת המבוססת על עבודה בזוגות ולמידה תוך כדי משחק. משחק הטניס עצמו מורכב משילוב של גורמים רבים: טכניקת החבטות, יכולות המוטוריות, קואורדינציה, כושר גופני, משמעת עצמית וסף ריכוז גבוה. מטרתי בבניית מערך האימונים היא שיפור וחיזוק יכולות השחקנים מבחינה פיזית, לפי קבוצות גיל ולפי רמות, ולימוד משחק הטניס מבחינת טכניקת חבטות וחוקת המשחק. אני מתאים את הציוד לילדים לפי רמתם ולפי גילם. ולמעשה דורש מהילדים רק דבר אחד: לשחק וליהנות. תפקידי בתור מאמן הוא לתת לילדים ו/או למתבגרים את הכלים ואת האמצעים להפיק הנאה רבה ככל האפשר ממשחק הטניס.

טניס למתקדמים
תכנית אימונים המיועדת לילדים אשר משחקים שנה שנייה ויותר. נושאי האימון מתרכזים בעיקר במצבי המשחק השונים, לימוד טקטי של משחק הטניס, שיפור הטכניקה האישית של כל שחקן ושחקנית וחיזוק הכושר הגופני. אני יוצא מנקודת הנחה כי רובינו תחרותיים מטבענו וכי בכל אחד מאיתנו טמון הרצון לנצח. תכנית האימונים מבוססת על עקרון זה ואני, המאמן, מנסה לתת לחניכים כלים לניצחון.



טואול - בניית אתרים באינטרנט