לקביעת אימון ניסיון ב-20% הנחה התקשרו: 050-207-6363         שדרות הרצל 137, ירושלים

לקביעת אימון ניסיון ב-20% הנחה התקשרו: 050-207-6363         שדרות הרצל 137, ירושלים

 
 
ערן מספר:

שמי ערן ואני בן 47. על אף גילי ה"מופלג" זה היה תענוג להתאמן תחת ידיו של ינון. הוא החדיר בי אהבה למשחק וגילה סבלנות מופתית. למרות עיסוקיו הרבים, כשהוא מאמן הוא נותן את כל כולו ומגלה הרבה אכפתיות. הוא מקצועי ועתיר ניסיון והרגשתי שאני רק הולך ומשתפר. כשנפרדו דרכינו משום שנאלצתי לעזוב את העיר, הוא עוד שלח לי בטלפון טיפים ותזכורות חשובות. זה היה מדהים!
בקיצור,  ממליץ עליו בחוםאיתמר ועדיאל מספרים:

שמי איתמר אני בן 22 ואני מתאמן מדי שבוע עם ינון כבר מספר חודשים באימוני זוגות עם אחי בן ה-18. ינון מאמן מקצועי, שאוהב את עבודתו ומאמן מכל הלב. הוא מתאים את האימונים למתאמנים שלו, גמיש בשעות ותמיד זמין מאוד בטלפון. אני ואחי רואים שיפור משמעותי במשחקי טניס בינינו ובין חברים ומרוצים מאוד מהאימונים עם ינון. שנינו ממליצים בחום!יאיר מספר:

שמי יאיר ואני בן 16, ינון מלווה אותי מספר שנים ומהרגע הראשון הוא נתן לי תחושת ביטחון וחום, ינון לא רק מאמן טוב מאוד, הוא גם חבר והוא משמש דוגמא והשראה בשבילי.

כשהכרתי את ינון הייתי ילד קצת מלא בלי הרבה ביטחון עצמי, וינון תמיד דאג לבוא ולהרים אותי ממצבים קשים. והיום, לאחר כמה שנים עם ההיכרות עם ינון אני יכול להגיד שהוא עשה לי רק טוב בחיים, והפך אותי לשחקן טניס ברמה גבוהה מאוד, ממליץ עליו בחום רב!


אור מספר:


שמי אור ובמשך זמן רב חיפשתי מדריך אצלו אוכל להתחיל להתאמן בטניס (אציין כי אהבתי את המשחק, אך לא יצא לי לשחק אותו).

כיוון שאני ירושלמי, חיפשתי מדריך באזור ירושלים ומצאתי את ינון ספיר.

ינון לימד אותי את כללי המשחק מהתחלה, הראה לי כיצד לבצע נכון את התנועות ובעצם לימד אותי את המשחק מאפס. היחס של ינון הינו אישי ומקצועי, כאשר מצד אחד הוא קשוב למתאמן ומצד שני הוא עומד על העקרונות שלו. השילוב הזה יוצר חווית אימון מדהימה. ממליץ בחום!


עומר מספר:


שמי עומר ואני בן 14, התחלתי להתאמן עם ינון בשנה שעברה ומאז אני מרגיש שיפור משמעותי בטניס  ובביטחון העצמי שלי בזכות דרך האימון שלו. במהלך האימונים עם ינון, ינון לא רק מלמד טניס אלא גם ערכים.


אם אתם רוצים מאמן שיעזור לכם להתקדם משמעותית ויעלה לכם את הביטחון העצמי לא להתלבט ולפנות אל ינון, ממליץ עליו בחום.

טואול - בניית אתרים באינטרנט